OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ PODATKOWO-KSIĘGOWĄ

- obsługa księgowa i podatkowa, kadry i płace
- doradztwo podatkowe, optymalizacja podatkowa
- zarządzanie płatnościami - obsługa split payment w VAT
- doradztwo podczas kontroli podatkowych, JPK
- specjalna oferta księgowej obsługi nieruchomości

SPÓŁKA Z O.O. | rejestracja - doradztwo - księgowość

-
Spółka z ograniczona odpowiedzialnością jest formą prowadzenia działalności gospodarczej zapewniającą ograniczenie odpowiedzialności majątkowej przedsiębiorcy  z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, prestiż oraz możliwość optymalizacji obciążeń ZUS.

Prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością polecane jest dla przedsiębiorców posiadających już pewny pomysł na swój biznes lub takich, którzy zdecydowanie dostrzegają potrzebę rozdzielenia życia i majątku prywatnego od prowadzonego biznesu.
Świetnie jednak nadaje się do prowadzenia zarówno niewielkiego przedsięwzięcia biznesowego, jak i realizowania większych planów.

Powołanie do życia spółki z o.o. jest proste i szybkie (w procedurze S24). 
Codzienne funkcjonowanie spółki z o.o. trzeba jednak dobrze przemyśleć i zaplanować. 

Prowadzenie biznesu w tej formie pociąga za sobą dodatkowe obowiązki jak: prowadzenie księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości (tzw. pełna księgowość), dodatkowe obowiązki sprawozdawcze - składanie sprawozdań do urzędu skarbowego i Krajowego Rejestru Sądowego.
Codzienne funkcjonowanie spółki jest poddane uregulowaniom wynikającym z Kodeksu Spółek Handlowych (zebrania wspólników, uchwały).

Spółka z ograniczona odpowiedzialnością jest osobą prawną, jej dochód podlega więc opodatkowaniu w podatku dochodowym od osób prawnych a jednocześnie zysk wypłacany wspólnikom podlega także opodatkowaniu jako wypłata dywidendy. 
W spółce z o.o. dochodzi więc do zjawiska podwójnego opodatkowania.

Nasza Kancelaria specjalizuje się w doradztwie i prowadzeniu rozliczeń tej formy prowadzenia działalności. 

W ramach naszych usług możemy doradzić Państwu wybór odpowiedniej formy prawnej prowadzenia działań biznesowych, pomagamy przy procesie rejestracji spółki z o.o.
Doradzamy jak optymalizować obciążenia fiskalne, oraz jak ułożyć relacje finansowe w spółce, aby funkcjonowanie spółki było jak najbardziej sprawne, nie pociągało za sobą zbędnych kosztów a jednocześnie zgodne z prawem.

Zakres usług:
  • pomoc przy rejestracji spółki (rejestracja w trybie S24, umowa w trybie tradycyjnym, założenie spółki dedykowanej na zlecenie, sprzedaż gotowej spółki)
  • bieżąca obsługa podatkowo-księgowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
  • doradztwo w zakresie rozliczeń spółki z o.o. oraz rozliczeń członków zarządu ze spółką z ograniczoną odpowiedzialnością
  • doradztwo podatkowe w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej
  • bieżąca pomoc prawna na etapie funkcjonowania spółki z o.o.
Korzyści ze współpracy:
  • przemyślana strategia rozwoju spółki 
  • optymalizacja obciążeń do budżetów
  • bezpieczeństwo prawne i podatkowe stosowanych rozwiązań

Galerie


Zgody
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Kancelarię Doradcy Podatkowego Wanda Karasińska z siedzibą w Krakowie przy ul. Szpitalnej 7/2 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Doradcy Podatkowego Wanda Karasińska . Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Dane kontaktowe

Na skróty

Polityka ciasteczek Polityka prywatności
Doradca Podatkowy
Projekt i wykonanie BerMar multimedia