OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ PODATKOWO-KSIĘGOWĄ

- obsługa księgowa i podatkowa, kadry i płace
- doradztwo podatkowe, optymalizacja podatkowa
- zarządzanie płatnościami - obsługa split payment w VAT
- doradztwo podczas kontroli podatkowych, JPK
- specjalna oferta księgowej obsługi nieruchomości

Strefa Klienta

-

W zakładach Strefy Klienta znajdziecie Państwo aktualne i bieżące, gotowe formularze i druki księgowe.

---

Zachęcamy do korzystania z możliwości elektronicznego dostarczania dokumentów do Kancelarii i oraz korzystania z nielimitowanego archiwum online (w chmurze).

Nasza Kancelaria działa również w systemie G Suite!
Tak więc nowoczesne rozwiązania księgowości internetowej dostępne są również w naszej Kancelarii.

Rozwiązanie to umożliwia na przechowywanie wszystkich firmowych plików w jednym miejscu i korzystanie z nich bezpiecznie na komputerze, telefonie, tablecie. 
Wszystkie dokumenty wysłane do Kancelarii oraz informacje otrzymane od księgowej, dostępne są do przeglądania i pobierania w jednym folderze, bez konieczności szukania ich w mailach, w załącznikach. 
Zmiany i informacje do plików zamieszczane są automatycznie i zarówno Kancelaria jak i Klient ma dostęp do tych samych danych w tym samym czasie. 
Opracowany przez nas system kategoryzowania i opisywania danych zapewnia Państwu pełen wgląd do procesów księgowych, dotyczących Państwa dokumentów firmowych oraz proste powiązanie ich z informacją zwrotną z Kancelarii dotyczącą wysokości zobowiązania podatkowego do zapłaty. 
Korzystanie z tego systemu może także znacząco usprawnić procesy biurowe w Państwa firmie. 
Istnieje możliwość prostego i szybkiego wystawiania i elektronicznego wysyłania faktur online do Państwa Klientów, jak również każdej dodatkowej dokumentacji handlowej bez dodatkowych nakładów finansowych na specjalistyczne rozwiązania informatyczne.

W razie potrzeby dodatkowych informacji oraz zainteresowania rozszerzeniem umowy o usługi z zastosowaniem chmury G Suite prosimy o kontakt z Kancelarią.

---

Prosimy o zapoznanie się z załączonymi poniżej informacjami i aktualnościami.

Opis ostatnio załączonych plików:

  • Instrukcja zachowania "należytej staranności"

Szanowni Państwo!


Zamieszczamy materiały opracowane przez Ministerstwo Finansów jako instrukcja dla Krajowej Administracji Skarbowej przy ocenie czy podatnicy zachowali należytą staranność przy zawieraniu transakcji opodatkowanych VAT.
Materiał może być posłużyć jako przewodnik jakimi kryteriami się kierują, oraz na co zwracają uwagę, urzędnicy skarbowi dokonując analizy działań podatników.
 
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszą Kancelarią.Zgody
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Kancelarię Doradcy Podatkowego Wanda Karasińska z siedzibą w Krakowie przy ul. Szpitalnej 7/2 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Doradcy Podatkowego Wanda Karasińska . Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Dane kontaktowe

Na skróty

Polityka ciasteczek Polityka prywatności
Doradca Podatkowy
Projekt i wykonanie BerMar multimedia